ساحل جامتین پاتایا | مکانی متفاوت با تفریحات آبی مهیج

موزه باستان شناسی
موزه باستان شناسی باتومی | قدیمی ترین موزه گرجستان
خرداد ۲۶, ۱۳۹۶
خانه مریم مقدس
خانه مریم مقدس | معرفی بنایی مقدس در افسوس کوش آداسی
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
ساحل جامتین

ساحل جامتین پاتایا

پاتایا یکی از زیبا ترین شهرهای تایلند میباشد،شاید بهتر باشد قبل از سفر به پاتایا از امکانات ساحل، تفریحات ساحل و هتل های معروف ساحل جامتین آشنا شوید.ما با جمع آوری این مطالب دانسته های شما را در خصوص ساحل جامتین پاتایا افزایش خواهیم داد.


ساحل جامتین ۶ کیلومتر ساحل صاف شنی است که در ۲ کیلومتری جنوب پاتایا و در ۴ کیلومتری شهر پاتایا قرار دارد. این ساحل مکان مناسب برای کسانی است که از آرامش و تفریحات آبی لذت می برند و دوست دارند از هیاهو و شلوغی مناطق دیگر دور باشند. این ساحل زیبا یکی از دیدنی ترین مکان هایی است که توریست ها و مسافران تور تایلند را به سمت خود جذب میکند.

ساحل جامتین 1

امکانات ساحل جامتین پاتایا

این ساحل دیدنی پر از اقامتگاه ها و هتل های درجه یک، رستوران ها با غذا های دریایی فوق العاده و کافه های بسیار با کیفیت و مغازه های متعدد و مناسب برای خرید است که در حاشیه این ساحل قرار گرفته اند.

ساحل جامتین 2

خیلی از توریست ها و مسافران تایلند برای تجربه تفریحات متنوع دریاییبه این ساحل سر می زنند. ساحل زیبای جامتین حدود ۲۰دقیقه ازمرکز شهر فاصله دارد از این رو اگر دلتان نمی خواهد در این ساحل اقامت کنید می توانید به راحتی با شهر پاتایا و ساحل رفت آمد کنید اگر چه بهترین و با کیفیت ترین اقامتگاه ها و هتل ها برای راحتی توریست ها در ساحل جامتین پاتایا تدارک دیده شده است.

تفریحات ساحل جامتین پاتایا

شهرت این ساحل به خاطر فستیوال های ورزشی و تفریحات و ورزش های آبی مهیج از جمله جت اسکی، قایقرانی و غواصی گردشگران زیادی را به این مجموعه زیبا جذب می کند.این ساحل تا کنون اسپانسر چندین رویداد و فستیوال ورزشی مهم شده است. یک اختراع ورزشی جدید به نام فلیبورد Flyboard در اوریل سال ۲۰۱۳ در شرکت Seasky به ثبت رسید که متشکل از یک کفش و اتصال مکنده آب است و به دهانه خروجی جت اسکی متصل می شود. این تفریح که در ساحل جامتین پاتایا برگزار میشود مورد بهره برداری قرار گرفته و بازدید کنندگان از این ساحل می توانند آن را تجربه کنند و از آن لذت ببرند.شما میتوانید با انتخاب تور لحظه آخری تایلند از این تفریحات مهیج نهاید لذت را ببرید.

ساحل جامتین 3

هتل های معروف ساحل جامتین پاتایا

هتل چهار ستاره دی واردی در جاده ساحلی جامتین، هتل چهار ستاره ربیت پاتایا در ساحل دونگتان، هتل سه ستاره دی ناو، هتل چهار ستاره ساحلی اوالون و هتل پنتهاوس ساحل جامتین پنج عدد از بهترین هتل های این ساحل زیبا و دنج است. اگر قصد سفر و انتخاب تور لحظه آخری تایلند رادارید، حتما بازدید از ساحل زیبای جامتین پاتایا را جزء برنامه های خود قرار دهید و حداقل یکروز پر آرامش را در این ساحل دنج و زیبا تجربه کنید.

ساحل جامتین4

چگونه به جامتین بروید؟

اگر از بانکوک با اتوبوس به ترمینال اصلی اتوبوسرانی پاتایا در شمال این شهر بروید از آنجا با اتوبوس با هزینه ۵ تا ۲۰ بات به شهر جامتین می رسید.

شما میتوانید با رزرو تور ارزان تایلند از این ساحل زیبا و جاذبه های اطراف آن نهایت لذت را ببرید.  

منبع

badsagroup

تصویر ثابت