تور استانبول لحظه آخری | بهترین قیمت | تور استانبول ارزان | سورتمه

نمایی زیبا از شهر استانبول

تور استانبول لحظه آخری | بهترین قیمت | تور استانبول ارزان | سورتمه

تور ارزان استانبول را از ما بخواهید!

اگر قصد سفر به کشور ترکیه و شهر استانبول را دارید،ارزانترین تور استانبول را از ما بخواهید.سورتمه گشت آریا به عنوان مجری تخصصی تور استانبول شما را به دین شهر تاریخی استانبول دعوت میکند.


پکیج قیمت تور استانبول

===================================================================================

 

اطلاعاتی راجع به شهر استانبول

شهر استانبول بزرگترین انتخاب تورسیتی در جهان است که در میان شهرهای دنیا از یونیک ترین جاذبه های گردشگری برخوردار است و در سال ۲۰۱۶ به عنوان ششمین شهر توریستی دنیا انتخاب شده است.
از بسیاری از جاذبه های توریستی استانبول میتوان مناره های بلند، مخازن زیر زمینی بیزانس و حمام های بخار را نام برد.تنگه تاریخی بسفر,دریای مارمارا و دریای سیاه را به هم متصل میکند و توریستی ترین بخش اروپایی استانبول ترکیه و بخش آسیایی که اکثریت ساکنان استانبول در انجا زندگی می کنند را از هم جدا می کند.
ورودی تنگه بسفر استانبول به عنوان شاخ طلایی شناخته شده است که ازدو بخش اروپایی و بخش قدیمی شهر که شامل بیشترین بخش های تاریخی است تشکیل شده است و قسمت شلوع و جدید شهر که اکثر کسب و کار و زندگی فرهنگی مردم در انجاست را از هم جدا می کند.فقط طبیعت استانبول آن را زیبا نساخته است، چندین هزار تمدن،آن را به یکی از قدیمی ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است تور استانبول مزین شده با کاخ ها و عبادت گاه هایی است که هفته ها علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ را در شهر استانبول مشغول می کند.
مهیج ترین جاذبه های توریستی استانبول در منطقه ی سلطان آباد جمع شده اند هرچند که مناطقی مانند بی اوغلو یا تکسیم کمتر از آن هیجان انگیز نیستند. دیدن مسجد آبی و مسجد صوفیه ضروری است اما ساده تر از ان سیاحت کردن در ترافیک خیایان و مشاهده ی زندگی روزانه ی مردم به همان اندازه جذاب است.
بهترین و لذیذترین غذا ها و خوراکیهای ترکیه مخصوص استانبول است و غذا بخش محوری از فرهنگ مردم این شهر است به طوری که وقتی در تور استانبول به یک رستوران میروید منوی غذا ها باید به صورت یک نقشه بررسی شود.قطعا در تور استانبول در بسیاری از بازارها در اطراف شهر سوغاتی هایی خریداری کرده و اگر زمان آن را داشته باشید حتما برای یک حمام ترکی برای غوطه ور شدن در آب و ماساژ اقدام خواهید کرد. اخیرا توریست ها حمام سلیمانیه را برای این کار پیشنهاد می دهند.
منبع
Last tours

دیدگاه های مطلب

اولین کسی باشید که نظر میدهد “تور استانبول لحظه آخری | بهترین قیمت | تور استانبول ارزان | سورتمه”

تور تایلندتور بلغارستانتور صربستانتور استانبولتور آنتالیا