ارتفاعات گنتینگ مالزی | با یکی از جاذبه های بینظیر مالزی آشنا شوید!

ارتفاعات گنتینگ 4

ارتفاعات گنتینگ مالزی | با یکی از جاذبه های بینظیر مالزی آشنا شوید!

ارتفاعات گنتینگ

آیا بودن در مجموعه ای تفریحی که در ارتفاع بیش از ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ،میان کوه ها و جنگل استوایی است برای شما لذت بخش خواهد بود؟اگر قصد دارید تجربه ای به یاد ماندنی در سفر به کشور مالزی داشته باشید در این مقاله همراه ما باشید تا با معرفی ارتفاعات گنتینگ در خدمت شما باشیم.


ارتفاعات گنتینگ یا گنتینگ هایلند یکی از جاذبه های دیدنی مالزی است که در قسمت شمالی پایتخت این کشور – کوالالامپور- واقع شده است.ارتفاع گنتینگ که در بالای کوه است، با ارتفاع بیش از ۱۸۰۰ متر از سطح دریا واقع شده است فاصله این مجموعه تا کوالالامپورحدود ۵۰کیلومتر است.این شهر با پنج هتل متفاوت از یک مجموعه با بیش از ده هزار اتاق یکی از بزرگترین مجموعه هتل‌های جهان است. تعداد زیادی فروشگاه و رستوران متنوع در این مجموعه وجود دارد که روزانه هزاران گردشگر از نقاط مختلف دنیا و به‌ویژه کشورهای آسیای را پذیرای این قسمت زیبای مالزی هستند.

ارتفاعات گنتینگ
تفریحات و شهر بازی  ارتفاعات گنتینگ

در این مجموعه پارک بازی در فضای باز,فضای بسته , سینما و… وجود دارد. دو قمارخانه که تنها قمارخانه‌های موجود در مالزی هستند نیز از ویژگی‌های دیگر این مجموعه هستند.

ارتفاعات گنتینگ 2
شهربازی روباز مجموعۀ گنتینگ از اول سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی برای ساخت پارک جدید و مدرن تر تعطیل‌شده است. احتمال می‌رود کار ساخت پارک جدید تا سال ۲۰۱۶ میلادی به طول انجامد. در ۲۶آم ژولیِه ۲۰۱۳ مجوز فاکس قرن بیستم (Twentieth Century Fox) برای اولین پارک این شرکت در گنتینگ مالزی صادر گردید. گفته می‌شود که وسایل بازی و جاذبه‌های جدید این پارک برگرفته‌شده از فیلم‌هایی مانند: عصر یخبندان، زندگی پای، بیگانه ،درنده و شب در موزه می‌باشند.

تاریخچه ارتفاعات گنتینگ

در سال ۱۹۶۴، شخصی به نام تن سری لیم گوه تونگ اولین برنامه‌ریزی برای پیدایش یک مجموعه تفریحی در بلندیهای گنتینگ را انجام داد. وی پیش‌بینی کرد که با توجه به آب‌وهوای گرمسیری و استوایی کشور مالزی، وجود یک چنین مجموعه اقامتی تفریحی بتواند بسیار اثرگذار باشد. وی با همکاری عده‌ای دیگر و بعدها با همکاری دولت مالزی و سرمایه‌گذاری تمام اموال شخصی خود در این پروژه توانست در سال ۱۹۷۱ اولین هتل مجموعهٔ گنتینگ را بانام هتل گنتینگ افتتاح کند. این هتل در حال حاضر هتل تم پارک نام دارد.

ارتفاعات گنتینگ 1
بعدازآن رشد مجموعه با در نظر گرفتن موضوع عدم نابودی جنگل‌های استوایی اطراف تا به امروز ادامه پیدا کرد هتل‌های جدیدی یکی پس از دیگری افتتاح شدند.تا سال ۲۰۰۸ میلادی پنج هتل با نامه‌ای هتل تم پارک، هتل گنتینگ، هتل هایلندز، هتل ریسورت و هتل فرست وورد بهره‌برداری شده‌اند.

ارتفاعات گنتینگ 3
شرکت گنتینگ در مالزی تصمیم به ساخت دومین مجموعه در سنگاپور دارند که پیش بینی می‌شود این مجموعه در سال ۲۰۱۰ در نزدیکی پارک سنتوزا سنگاپور تکمیل شود. سرمایهٔ ذکرشده برای ساخت این مجموعه جدید بیش از ۱۴ میلیارد رینگیت مالزی است.

قیمت بلیت و ورودی ارتفاعات گینتینگ

برای مطلع شدن از قیمت بلیت و ورودی ارتفاعات گینتینگ با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

امیدواریم مطلب فوق برای سفر شما مفید واقع شود. 

منبع

بادساگروپ

برچسب ها :,

دیدگاه های مطلب

اولین کسی باشید که نظر میدهد “ارتفاعات گنتینگ مالزی | با یکی از جاذبه های بینظیر مالزی آشنا شوید!”

تور تایلندتور بلغارستانتور صربستانتور استانبولتور آنتالیا