تور چین | قیمت تور چین | تور ارزان چین | سورتمه گشت

باغ های زیبای تایلند
باغ های گرمسیری نانگ نوچ | بزرگترین باغ گیاه شناسی جنوب شرقی آسیا
خرداد ۱۲, ۱۳۹۶
نمای زیبای آکواریم klcc
آکواریوم KLCC مالزی | یکی از جاذبه های دیدنی شهر کوالالامپور
خرداد ۱۴, ۱۳۹۶
دیوار چین در تور چین

ارزانترین قیمت تور چین را از ما بخواهید!

شاید شما هم به هر دلیلی (تجارت یا سیاحت و …)قصد سفر به کشور پهناور چین را داشته باشید.اگر بدنبال تور چین ارزان هستید با همکاران ما در واحد فروش تور چین در تماس باشید تا بهترین قیمت تور چین را به شما ارائه دهیم.


پکیج قیمت تور چین


هر تمدنی داستانی منحصر به فرد و شنیدنی دارد. در مورد داستان چین، یک چیز حتمی است؛ هر ورق این دفتر را که نگاه کنیم و به هر گوشه که سر بزنیم، تنها یک چیز می‌بینیم: عظمت و بزرگی. چه صحبت از بلندترین دیوار دفاعی دنیا باشد، چه یک ارتش سفالی برای محافظت از پادشاه در دنیای دیگر و چه بزرگترین و عظیم‌ترین کاخ سلطنتی دنیا، هر گوشه این کشور را که بنگرید، نمود این شکوه و عظمت را خواهید دید. در تور چین چه به دنبال دیدن مناظر زیبای طبیعی باشید، چه به دنبال بازدید از جاذبه‌های تاریخی و یا دیدن شهرهایی مدرن با آسمان‌خراش‌هایی سر به فلک کشیده، این سفر شما را نه تنها ناامید بلکه غافل‌گیر خواهد کرد.
چین کشوری پهناور،زیبا با صنعتی در حال پیشرفت است، سالانه گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه های گردشگری و طبیعت زیبای این کشور به چین سفر میکنند. البته بسیاری از کسانی هم که وارد چین می شوند برای تجارت و یا شرکت در تورهای نمایشگاهی چین که بسیار معتبر هستند به این کشور سفر می کنند.
سال ها تجربه و تخصص ما در زمینه برگزاری بهترین تورهای چین و همینطور تورهای نمایشگاهی چین موجب شده است که بتوانیم بگویم در زمینه برگزاری این تورها حرفه ای هستیم. آژانس سورتمه گشت آریا مجری مستقیم تور چین با توجه به ارتباط مستقیمی که با هتلداران و شرکت های هوایی دارد ارائه دهنده بهترین ها میباشد.
خواهشمدیم برای رزررو تور با ما در تماس باشید تا بتوانیم بهترین خمات را به شما ارائه دهیم.

تصویر ثابت