شهر زیبای فلوریدا

شهر زیبای فلوریدا

شهر زیبای فلوریدا

 

فلوریدا (به انگلیسی: Florida) ایالتی است در جنوب شرق آمریکا و یکی از ایالت‌های جنوبی آمریکا به‌شمار می‌رود. پایتخت آن تالاهاسی و شهرهای مهم آن جکسون‌ویل، اورلندو، تمپا، سن پترزبورگ و میامی هستند.

این ایالت نزدیک‌ترین ایالت آمریکا به کشور کوبا است، و جمعیت قابل توجّهی کوبایی مخالف رژیم کاسترو را در خود جای داده‌است.

فلوریدا نخستین منطقه از خاک اصلی ایالات متحده بود که اروپایی‌ها بدان راه یافته و در آن سکنی گزیدند. شهر سنت آگوستین در این ایالت که در سال ۱۵۶۵ بنا شد قدیمی‌ترین شهر در ایالات متحده آمریکا است.

 

فلوریدا

۱) شما می توانید از سواحل زیبای دیتونا در هتل تازه تاسیس لذت ببرید

سال ۲۰۱۸ زمان درخشش ساحل دیتون، به لطف گشایش هتل راک هارد در ماه مارس است. یک اتاق رزرو کنید و از نواختن گیتار فندر و دستگاههای ضبط کروسلی به طور تحسین برانگیزی لذت ببرید (تا جایی که حتی اگر بخواهید در اتاق خود یک کنسرت اجرا کنید، صدای آن برای اتاق مجاور ایجاد مزاحمت نمی کند).
این امواج مثبت تا چشمه هم درجریان است؛ مرکز درمانی موزیک محوری که برای رفاه شما در نظر گرفته شده است. در این چشمه ثبت نام کنید تا هنگام استفاده از آن از انتقال ارتعاشات حاصل از نواختن گیتار و سوپرانو به بدن خود لذت ببرید. می شود گفت که این چشمه، بیشتر نشاط آور به نظر می رسد. آیا هنوز هم با خود می پرسید؛ فلوریدا کجاست؟

 

 سواحل زیبای دیتونا

۲) از سرگرمی های پیشرفته اولین هتل گیاه شناسی استودیوهای عمومی

اولین باغ گیاه شناسی استودیوهای عمومی که در هتل اوچورا واقع شده است در اگوست امسال قابل بهره برداری است. ولی میهمانان قبل از آن می توانند از دیگرامکانات آن، مانند پارک قدیمی استفاده کنند.
یقینا سیستم ارتعاشی این هتل پیشرفته تر خواهند شد؛ اولین هتل جهانی با یک بار در پشت بام و سیستم صوتی موجود درون استخرمی باشد. و نمونه دیگر، اورلاند، که قرار است در مرکز پرهیاهوی شهر تاسیس شود، جائیکه اولین هتل گیاه شناسی به نام دلانی واقع در مرکز شهر واقع شده و در این بهار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. حواستان باشد در سفر به فلوریدا، ورود کودکان به این مجموعه آزاد نمی باشد.
همچنین توصیه می کنیم که به تماشای پارک زیبای وینتر در همسایگی این مجموعه بروید. در این پارک می توانید برای گردش با قایق ثبت نام کنید و در دریاچه های متصل به هم که خانه های ویلایی بر آنها سایه افکنده اند به گشت و گذار بپردازید تا بدانید فلوریدا کجاست؛ این مسیر طولانی ترین مسیر گردشگری فلوریداست و امسال هشتادمین سالگرد تاسیس ان جشن گرفته می شود.

 

 اولین هتل گیاه شناسی

۳) هیجان در شهربازی جدید دنیای دیزنی و استودیوی همگانی

اورلاندو بدون آزاد کردن کمی آدرنالین و هیجان، اصلا اورلاندو نیست. امسال تابستان، مسافران می توانند تا دوردستها را زیر نظر داشته باشند و این امر را مدیون سرزمیں ۱۱ هکتاری توی ایتئری لند درارتفاعات دیزنی لند هستند.
کارهایی که می تواند با صرف هزینه در نظر گرفته، در دنیای دیزنی انجام بدهید
این سرزمین که آن طرف استودیوهای همگانی قرار دارد، سرزمینی است که سرعت، شگفتی و هیجان بیش از اندازه در آن موج می زند و دراین تابستان پرده برداری خواهد شد، اگرچه هیچ گونه توضیح دقیقی در مورد جزئیات آن داده نشده است، اما با توجه به تاریخچه آن می توانیم منتظر دیدن سواران اون شان باشیم که با سرعت هر چه تمام تر در تعقیب مجرمان متفکر هستند. کسانی که عاشق هیجانند می توانند با بهره گیری از صف مجازی، دریک صف جا رزرو کنند. فلوریدا کجاست؟ سفر کنید و کشف کنید.
و همچنین مسافران این شانس را دارند که در کنار ماشین های فیلم های مختلف سلفی بیاندازند.

شهربازی جدید دنیای دیزنی

۴) اولین پناهگاه شامل خدمات کامل در کی

در ماه اوریل شاهد افتتاح اولین پناهگاه شامل تمامی خدمات در کی در سفر به فلوریدا خواهیم بود. لارگو کی بانگالو که ورود اطفال به آن ممنوع است. محلی پیشرفته و مجهز که محل خوبی برای تمدد اعصاب است. بخش اعظم اتاق های آن که تعدادشان به ۱۳۵ می رسد و همین طور سوئیت های آن، دارای استخرهای کوچک خصوصی هستند. این سایت ۱۳ هکتاری دارای پنج رستوران، ۴ بار و ۳۰۰ متر خط ساحلی است. اما خیلی در این محل نمانید چرا که جریانات زیادی درهمان موقع در کی درحال اتفاق است. دسامبر گذشته شاهد گشایش موزه تنس ویلیلیام در کی غربی بودیم (نمایشنامه نویسی که ۳۴ سال در این مکان زندگی کرده بود). همچنین از بهره مند شدن از یک تور جدید، راه اندازی شده توسط کی غربی خرسندیم؛ در سفر به فلوریدا این تور به منظور گسترش طبیعت گردی و جبران خرابی های حاصل ازطوفان راه اندازی شد که به مسافران این اجازه را می دهد تا به هر طریقی که می توانند جهت بازیافت این سرزمین کمک کنند؛ به مسافران اجازه می دهند تا درخت بکارند و یا حتی آوارهای حاصله را از این منظقه حفاظت شده دور کنند.

 

 اولین پناهگاه شامل خدمات کامل در کی

۵) تجربه اوقات خوش در تمپا

همان قدر که باغ گلها را دوست داریم به همان اندازه هم می توانیم از زیبایی های بیشمار شهرتمپا لذت ببریم. و امسال به گشت و گذار در ریور واک بپردازیم؛ یک پیاده رو ۸/۳ مایلی که در مرکز شهر واقع شده است و بهترین وسیله برای گشت و گذار در معروف ترین جاذبه های این منطقه است، از این میان در سفر به فلوریدا می توان به اکواریوم فلوریدا، املیا آ نلا، مرکز تاریخی، موزه هنرهای تمپا و موزه مخصوص کودکان گلیزر بازدید کرد؛ تمام این جاذبه ها با ریورواک مرتبط هستند، جایی که با نورپردازی رنگارنگی که در آ ن بکاربرده شده است حس و حال زندگی در شب جاری شده است. پس دیگر باید بدانید فلوریدا کجاست!
از سال ۲۰۱۸ برای کایاک سواران، قایق سوران و سواران قایق پدالی، گشت و گذار در شهر توسط این مسیر آبی بسیار آسان تر خواهد بود و این امر را مدیون لنگرگاه شناوری هستند که به تازگی راه اندازی شده است. همچنین مساحت این منطقه تا دو برابر افزایش پیدا خواهد کرد تا به عنوان سالن برگزاری رویدادهای فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد؛ این رویداها بطور ماهیانه و به نام فورت فرایدی در خلیج تمپا برگزار می شود.

 

تجربه اوقات خوش در تمپا

۶) کمی تفریحات آبی در سیورد، اورلاندو

اخیرا این مرکز تفریحی به دلیل سرمایه گذاری برای گسترش تفریحاتی که موجب آزاد شدن ادرنالین می شود، مورد تحسین قرار گرفته است و این در حالیست که کم کم بنا دارد که نمایش های مربوط به دلفین ها و والها را از رده خارج کند. فلوریدا کجاست؟ اگر چه هنوز در آن مسیرهای آبی بسیاری است اما آ خرین مسیری که تعبیه شده افرادی را که به دنبال هیجان هستد همچون اهن ربایی به خود جذب می کند. این تابستان از مسیر قایقرانی پرهیجانی پرده برداری خواهد کرد که اخرین مسیر قایقرانی در آبهای خروشان سرزمین اورلاندو است.
مرحله بعدی رفتن به پارک آبی این سرزمین بنام اکواتیکا است. افراد می توانند در مسیر ری راش سوار بر جت های قوی شوند و با عبور از مسیری پر پیچ و خم که موجب پرت شدن انها به سمت بالا میشود، وارد مسیری لوله ای خمیده به شکل مانتاری شوند. این مسیر، بهار به مرحله بهره بردای می رسد.

 

کمی تفریحات آبی در سیورد

 

۷) دیدار از نمایشگاه های هنر

باید تاکید کنم که این شهر فقط مخصوص طرفدارن پارک آبی و یا ترن های هوایی نیست. این شهر مفتخر به داشتن نمایشگاهای هنری است که دربرترین گالری شهر تعبیه شده است. موزه هنری دلاند دالتون یکی از بهترین موزه های این شهراست که قرار است بهار امسال در شهر دلاند افتتاح شود. محوریت این گالری، نمایشگاهی از آثار هنری گرافیست هلندی بنام مارتیزکرنلی اشر است.
آیا دوست دارید که وجه وحشی خود را به چالش بکشید؟ این بهار همچنین، شاهد افتتاح موزه هنرهای حیات وحش و وسترن جیمز در خیابان پترزبرگ خواهیم بود.

 

دیدار از نمایشگاه های هنر

۸) سفر از طریق برایت لاین

برای دستیابی به اخبارهیجان انگیز مربوط به آ خرین خط راه اهن، نیازی نیست که در گروه علاقه مندان به گردآوری اخبار مربوط به ترن ها قرار بگیرید. برایت لاین خط راه آهنی است که اخیرا بنای آن گذاشته شده است و از میامی به اورلاندو کشیده شده است و ژوئن امسال فاز اول آن به اتمام خواهد رسید که فورت لادردید را به پالم بیچ وصل می کند. فلوریدا کجاست؟
ترن های این خط بسیار لوکس هستند و در آنها محلی برای حمل دوچرخه همچنین یک پریز برای هر صندلی درنظر گرفته شده است. فاصله این دو شهر توسط این ترن در مدت زمان سی دقیقه طی می شود و فاز دوم آن که تابستان امسال بهره برداری می شود شهر میامی را به دو سایت متصل می کند.

 

سفر از طریق برایت لاین

۹) صرف غذا در میامی

امسال همه چیز در میامی به شکم مربوط می شود. عاشقان غذا می توانند در تورهای شکم محور در یکی از خوش اب و رنگارنگ ترین مناطق این شهر بناه لیتل هایتی که به همت برگزار کننده های تورهای غذایی میامی برپا شده است، ثبت نام کنند تا بدانید زیبایی های در فلوریدا کجاست؟
وقتی صحبت رستوران های تازه تاسیس به میان می آ ید، می توان به رستوران استفان کیچن اشاره کرد؛ این رستوران اخیرا راه اندازی شده است، رستورانی کوبایی که خوانندگان معروف، گلوریا و امیلی استفان در ان به هنر نمایی می پردازند.
سالنی تازه تاسیس، مخصوص غذاهای آسیایی که در خیابان ۸۰۰_ ۱ لاکی واقع شده است؛ رستورانی که به تازگی در منطقه وینود افتتاح شده است و دارای فضایی گرم و مطبوع است. رستوران دیگری که خیلی تا زمان افتتاح آن باقی نمانده است، رستوران مخصوص غذاهای ایتالیایی است که در سالن میامی واقع شده است. در فروشگاه های لاسنترال نانوایی های ایتالیایی واقع شده اند.

 

صرف غذا در میامی

 

برچسب ها :

دیدگاه های مطلب

اولین کسی باشید که نظر میدهد “شهر زیبای فلوریدا”

تور تایلندتور بلغارستانتور صربستانتور استانبولتور آنتالیا